Archiwum kategorii Informacje

Życzenia wielkanocne

Chrystus zmartwychwstał, Alleluja!

Życzę wszystkim zdrowia, błogosławieństwa Bożego i wielu łask od Zmartwychwstałego Chrystusa. Życzę też radosnych i spokojnych Świąt Wielkanocnych spędzonych w gronie najbliższych.

Wesołego Alleluja!

Dominik Kocuj

Drobne zmiany w cenniku

Od dnia dzisiejszego w cenniku zostały wprowadzone drobne zmiany w niektórych usługach. Ceny pakietów usług nie uległy zmianie.

Zapraszam do zapoznania się z cennikiem tutaj i z pakietami tutaj .

Życzenia świąteczne

Niech te Święta staną się czasem, w którym Jezus na nowo narodzi się w Waszych sercach. Niech to Jego narodzenie uzdalnia Was do rozpoznania Go na nowo, gdy objawia się w delikatny i pokorny sposób. Życzę Wam, abyście go odkryli tak jak pasterze i Mędrcy ze Wschodu, którzy w cichym znaku Gwiazdy Betlejemskiej dostrzegli zapowiedź Jego narodzenia. Niech te subtelne znaki Jego ciągłej obecności prowadzą Was do odnalezienia Go na nowo w Waszym życiu.

Wesołych i błogosławionych Świąt Bożego Narodzenia spędzonych w rodzinnej atmosferze życzy wszystkim

Dominik Kocuj

Nowy wygląd strony

Od dnia dzisiejszego strona kocuj.pl zyskała nowy wygląd. Dodatkowo dotychczasowa strona dominik.kocuj.pl, na której znajdowały się informacje o moim doświadczeniu i umiejętnościach została zlikwidowana, a najważniejsze informacje tam się znajdujące zostały umieszczone na niniejszej stronie.

Zapraszam do odkrywania nowej i, mam nadzieję, lepszej strony kocuj.pl.