Gardenia AtelierGardenia AtelierRealizacja strony internetowej firmy zajmującej się głównie projektowaniem, zakładaniem i opieką nad ogrodami w Krakowie i Małopolsce.

http://www.gardeniaatelier.pl

Data wykonania Data wykonania
18.02.2013

Informacje techniczne Informacje techniczne
Strona została oparta na darmowym systemie CMS WordPress. Dzięki jego wykorzystaniu, udostępniono klientowi możliwość zmieniania i dodawania treści do strony, jak również do zarządzania galerią zdjęć.
Strona zawiera również efekty realizowane przez skrypty JavaScript, takie jak, stopka, która zawsze znajduje się na dole strony niezależnie od rozmiarów przeglądarki internetowej, zdjęcie na pionowym pasku, które również zawsze jest na dole ekranu czy płynnie rozwijane artykuły w dziale aktualności.
Wszystkie zdjęcia wyświetlane w artykułach i galerii zdjęć mają automatycznie dodawaną zaokrągloną ramkę.
Strona jest w pełni zgodna z HTML 5 i z większością popularnych przeglądarek internetowych. Zawiera mapę strony dla poprawnego zarejestrowania w wyszukiwarkach internetowych takich jak np. Google.
Strona została skompresowana i korzysta również z innych technik, które powodują, że mniej danych jest transmitowanych przez łącze internetowe, a co za tym idzie, strona wczytuje się szybciej. Dodano również zabezpieczenia strony przez włamaniami.

Technologie Technologie
HTML 5
CSS
JavaScript (w tym jQuery)
PHP (OOP)
MySQL
WordPress

Osoby odpowiedzialne Osoby odpowiedzialne
Wykonanie:
Dominik Kocuj

Grafika:
creativum (creativum@o2.pl)

Teksty:
materiały dostarczone przez klientaReferencje
Referencje