O mnieDominik KocujW internecie można spotkać wiele ofert osób, które wykonują strony internetowe. Niektóre z tych ofert wydają się idealnie dopasowane do potrzeb klienta – zarówno pod względem cenowym, jak i czasowym. Ale to, co robione jest szybko, często jest niekompletne.

Jakość kodu serwisu czy strony internetowej jest bardzo ważna. Często można spotkać strony, których błędy umożliwiają jej zniszczenie lub przejęcie przez niepowołane osoby. Dlatego w swojej pracy staram się kłaść nacisk na jakość kodu i na wyłapywanie najczęstszych błędów, jakie przy jego tworzeniu powstają.

Tworząc strony internetowe korzystam z technologii takich jak: HTML 5, CSS, Javascript (w tym jQuery i AJAX), PHP (OOP), MySQL. Preferuję tworzenie stron w systemie CMS WordPress, dzięki czemu Klient ma szansę dokonywania samemu zmian w jej treści, gdy zajdzie taka potrzeba. Nie ograniczam się jednak tylko do wykonywania stron w tym systemie.

Strony internetowe wykonane przez mnie charakteryzują się prawidłowym działaniem w większości przeglądarek internetowych istniejących na rynku, m.in. Mozilla Firefox, Internet Explorer (od wersji 7), Google Chrome, Opera, Safari – zarówno w wersjach dla systemu Windows, jak i Linux.

Doświadczenie pracy jako administrator sieci dało mi większą wrażliwość na kwestie bezpieczeństwa w internecie, co wykorzystuję również podczas wykonywania projektów internetowych.

Nazywam się Dominik Kocuj. Posiadam doświadczenie prawie 8 lat pracy jako programista serwisów i stron internetowych – zarówno na własny rachunek, jak i w ramach pracy na etacie. Zachęcam do kontaktu ze mną w celu zamówienia swojej własnej, niepowtarzalnej strony internetowej wykonanej, co ważne, solidnie.

W skrócie

  • blisko 8 lat pracy jako programista stron internetowych
  • doświadczenie pracy na etacie i na własny rachunek
  • bogate doświadczenie w tworzeniu wtyczek i stron internetowych opartych na systemie WordPress
  • wieloletnie doświadczenie jako administrator sieci i serwerów owocujące dużą uwagą przykładaną do zabezpieczania stron internetowych przed włamaniami
  • doświadczenie w długotrwałej opiece nad stronami internetowymi, m.in. nad sklepem internetowym i blogiem opartym na WordPressie dla klienta z Wielkiej Brytanii
  • doświadczenie we współtworzeniu usług internetowych dla dużych firm, takich jak: Polkomtel (Plus GSM), Grand Parade, Betfair, Ladbrokes