Gardenia Atelier

Zrzut ekranu strony internetowej "Gardenia Atelier"

Wykonanie motywu na podstawie projektu graficznego oraz strony internetowej dla firmy zajmującej się głównie projektowaniem ogrodów, zakładaniem ich i opieką nad nimi.


Odnośnik

http://www.gardeniaatelier.pl/


Data utworzenia

18.02.2013


Technologie

  • HTML 5
  • CSS 2
  • JavaScript
  • jQuery
  • PHP
  • MySQL
  • WordPress

Więcej informacji

Strona wykorzystuje system zarządzania treścią WordPress wraz z wtyczkami realizującymi zamierzone cele. Używany jest autorski motyw, który został napisany na podstawie projektu graficznego dostarczonego przez klienta.
Technologia JavaScript służy do przewijania bocznych zdjęć (tak, aby były zawsze na dole okna przeglądarki), płynnego rozwijania artykułów po kliknięciu kursorem myszy, umieszczania stopki na samym dole okna przeglądarki oraz do obsługi podświetlania elementów menu w zależności od pozycji kursora myszy.
Strona została skompresowana i korzysta również z innych technik, które powodują, że mniej danych jest transmitowanych przez łącze internetowe. Dodano również zabezpieczenia strony przez włamaniami.


Referencje

Referencje do wykonanej strony internetowej "Gardenia Atelier"Niniejszym oświadczam, że jestem usatysfakcjonowany z przebiegu współpracy z Panem Dominikiem Kocuj przy wdrożeniu firmowej strony internetowej w lutym 2013r.

Strona WWW, którą utworzył, odpowiada moim oczekiwaniom i jest wykonana na podstawie dostarczonych przeze mnie projektów graficznych. Jestem również zadowolony z udostępnienia mi możliwości ingerencji w treść strony, gdy zajdzie taka konieczność.

Polecam osobę Pana Dominika Kocuj wszystkim zainteresowanym własną stroną internetową.

18.02.2013, Tadeusz Górski, właściciel firmy Gardenia Atelier